Oklejanie samochodów - reklama, druk, wycinanie

Wyróżnimy Twój pojazd na tle innych! Wystarczy przyjechać do nas autem do oklejenia. Następnie pobierzemy wszystkie wymiary, zaproponujemy projekt graficzny i jeśli go zaakceptujesz przystępujemy do oklejania. Takie to proste!

Chcesz uzyskać WYCENĘ

napisz do nas !

sklep@elplast.com.pl

 

Oklejanie samochodów przy użyciu folii jest doskonałym i niedrogim sposobem na reklamę. Zajmujemy się oklejaniem samochodów osobowych, ciężarowych, specjalnego przeznaczenia. Nasza firma oferuje całościowe oklejanie aut folią lub poszczególnych części nadwozia. 

Dlaczego reklama na samochód?
Oklejanie samochodów staje się coraz popularniejszym sposobem na reklamę firmy, produktu. Dzieje się to z prostego powodu, ponieważ taka ruchoma reklama codziennie dociera do setek potencjalnych Klientów. Im więcej jeździsz lub w bardziej ruchliwym miejscu zaparkujesz tym lepiej. Dzisiaj oklejone auto warunkuje Twoją zauważalność i rozpoznawalność marki. Im bardziej Twój samochód zwraca uwagę tym lepiej! 

Jak wygląda proces oklejania?

Oferujemy kompleksowe oklejanie auta.
1) Dokonanie pomiarów
2) Przygotowanie projektu
3) Ewentualny druk solwentowy na folii OWV, wylewanej lub wycinanie folii.
4) Dokładne czyszczenie miejsca oklejania pojazdu.
5) Oklejanie.

Na każdym etapie procesu mają Państwo zapewnione wsparcie naszych pracowników. Nasi eksperci pomogą w doborze odpowiedniej techniki, stosując wydruki solwentowe, cięcie ploterowe lub mieszane, a jest z czego wybierać ponieważ mamy folie błyszczące, matowe, odblaskowe, OWV, ploterowe w różnych kolorach. 

Laminowanie
Na folie możemy zastosować laminowanie, co dodatkowo zabezpieczy materiał i podniesie jego żywotność.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny oklejania samochodów.

Oklejanie szyb?
Tak, używamy do tego folii One Way Vision (OWV). Jest to specjalna folia perforowana, przeznaczona do oklejania szyb, którą zadrukowujemy solwentowo dowolną grafiką reklamową. Folia OWV ma specjalną dziurkowaną powierzchnię, która przepuszcza światło w obie strony i tym samym nie ogranicza pola widzenia kierowcy i pasażerów. Nadruk na folii OWV widać tylko z jednej strony, od wewnątrz jest ona czarna.

Najwyższa jakość
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w oklejaniu samochodów osobowych w Łodzi i okolicach. Do oklejania i oczyszczania karoserii, szyb, itp. stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości gwarantujące długotrwałą jakościowo reklamę.

Usuwamy stare reklamy
Jeśli na aucie jest już stara reklama możemy ją zdjąć, wymaga to użycia odpowiednich środków chemicznych.

NIE WYKONUJEMY ŻADNYCH NACIĘĆ NA LAKIERZE

Odporność na warunki atmosferyczne
Użyte folie i montaż musi odbywać się w odpowiednich warunkach, dlatego samochód trzeba u nas zostawić na czas oklejania. Tylko wtedy jesteśmy w stanie zapewnić, że reklama będzie odporna na warunki atmosferyczne. Dodatkowo dzięki oklejeniu całego auta zyskujemy dodatkową ochronę lakieru!

Dowolny kształt, tekst, zdjęcie
Naklejki na aucie mogą mieć dowolny rozmiar i kształt. Reklamę można umieścić na całej powierzchni auta lub na wybranych elementach, w zależności od projektu, który można do nas dostarczyć lub jego wykonanie zlecić naszym grafikom. Chętnie pomożemy w stworzeniu reklamy.

Wizualizacja
W  razie potrzeby wykonujemy wizualizacje wyglądu pojazdu (na podstawie zdjęć i szczegółowych wymiarów).

Profesjonalnie okleimy Twój pojazd!

Warto wiedzieć

  1. stosujemy kilka rodzai folii
  2. folie owv
  3. folie wylewane
  4. folie ploterowe

Główne zalety

  1. Widoczność i rozpoznawalność marki, produktu
  2. Dodatkowa ochrona lakieru, szyb
  3. Docieranie do potencjalnych Klientów w Twoim rejonie pracy