O nas

W Elplast od 1985 roku zajmujemy się produkcją reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Profesjonalnie dbamy o wizerunek naszych Klientów, dostarczając kreatywne i nowatorskie materiały, które przyciągają wzrok i wyróżniają się najlepszą jakością wykonania. 

 

Oferujemy między innymi tablice reklamowe, szyldy, stojaki reklamowe, potykacze, kasetony reklamowe, materiały POS takie jak stendy, roll-upy, X-banery, ścianki wystawiennicze. Również można zakupić u nas prezentery i ekspozytory, reklamy diodowe z wykorzystaniem technologii LED, litery przestrzenne, blokowe i podświetlane. Zajmujemy się także drukiem cyfrowym i offsetowym.

 

Jesteśmy zgranym zespołem, zawsze pełnym ciekawych pomysłów i zapału do pracy. Ciągle jednocześnie poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, by dawać z siebie jak najwięcej. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta nasza reklama cechuje się wysoką skutecznością.

 

Dysponujemy własnym zaawansowanym parkiem maszynowym – urządzeniami do druku cyfrowego, druku wielkoformatowego, sprzętem do obróbki tworzyw sztucznych oraz metali. Wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały i dbamy o najdrobniejsze detale, dlatego nasza reklama zewnętrzna i wewnętrzna jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Zajmujemy się realizacją reklam dla zleceniodawców indywidualnych oraz biznesowych i instytucjonalnych. Preferujemy stałą współpracę, co pozwala nam na zagwarantowanie Państwu najbardziej przystępnych cen.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.