Jak dostarczyć projekty?

Wszystkie pliki jakie potrzebujesz nam przekazać do projektu graficznego, wizualizacji lub jeśli masz już gotowe projekty możesz je do nas dostarczyć poprzez e-mail, ftp lub inne nośniki.

Nie ma potrzeby zastanawiać się, czy Twój plik graficzny jest przygotowany poprawnie i czy nadaje się do druku, ponieważ projekt graficzny możesz zamówić u nas, i już więcej nie przejmować się przygotowaniem do druku.

 

 

 

mailE-mail


Mniejsze pliki do 20MB można wysyłać do nas e-mailem. Załącz gotowy projekt lub pliki, które chcesz nam przekazać do wiadomości e-mail i wyślij na adres elplast@elplast.com.pl. Dostarczone w ten sposób pliki poddamy weryfikacji pod względem poprawności przygotowania do druku, lub przekażemy je do działu graficznego przygotowującego projekt.
Otrzymanie Twojej wiadomości zostanie potwierdzone automatycznie informacją zwrotną.

 

 

 

ftpSerwer FTP 

Zalecana forma dostarczania do nas plików.

 

DANE SERWERA FTP:

serwer ftp:  ftp.media-serwis.nazwa.pl

login: media-serwis_ftp

hasło: FTP12abc

 

Pamiętaj, by utworzyć folder z nazwą firmy lub projektu, a później dopiero do niego wgrywać pliki. Prosimy o czytelne nazywanie. 

 

 

 

dvd-pendriveInne metody

 

Można również dostarczyć do nas pliki graficzne na CD, DVD, PenDrive. Nagraj pliki na płytę lub PenDrive'a i przyślij lub dostarcz nam osobiście pod adres:
ELPLAST
ul. Rewolucji 1905r. 10
90-273 Łódź.
Pamiętaj, by nazwać pliki w czytelny sposób.

 

 

 

Zobacz również: jak przygotować projekty graficzne