Banery

Baner to trwała i skuteczna forma reklamy na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz pomieszczeń. Mając dużo miejsca i wiele pomysłów na reklamę, nie czekaj zamów baner!

Chcesz uzyskać WYCENĘ

napisz do nas !

sklep@elplast.com.pl

ploter solwentowyNasz profesjonalny park maszynowy pozwala na druk o maksymalnej szerokości zadruku jednego elementu do 158 cm, aby uzyskać większe rozmiary łączymy kilka materiałów banerowych razem poprzez obróbkę termiczną i specjalne taśmy.

Zastosowanie
Możliwości jakie stwarzamy są ograniczone tylko Twoją pomysłowością i projektami graficznymi. Pozwala to na tworzenie: tablic reklamowych, tablic informacyjnych, szyldów, witryn sklepowych.

Materiał
Baner frontlight połysk 510 g
Baner blockout mat 610 g dwustronny
Baner odblaskowy i wiele innych do wyboru

Rozmiar jednego pasa materiału do: 150 cm
Większe rozmiary osiągamy dzięki łączeniu materiałów ze sobą za pomocą taśmy i obróbki termicznej, dzięki czemu zyskujemy trwałe połączenie materiałów.

Zgrzewanie, oczkowanie
Wydrukowane banery zgrzewamy termicznie (ok 3 cm z każdej ze stron) i oczkujemy średnio co 40 cm. Możemy też nie obrabiać baneru lub ustalać indywidualne warunki zgrzewania i oczkowania. 

 Pozostałe informacje

Druk solwentowy
Najbardziej trwała forma wydruku dowolnej grafiki.

Precyzja i wysoka jakość
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji reklam i elementów dekoracyjnych. Nasz park maszynowy gwarantuje wysoką precyzję wykonywanych elementów.

Projekt graficzny dostarczony lub nasz
Projekt baneru można do nas dostarczyć lub jego wykonanie zlecić naszym grafikom. Chętnie pomożemy w stworzeniu reklamy.

Warto wiedzieć

  1. baner odblaskowy, baner dwustronny
  2. dowolny rozmiar
  3. dowolny odstęp oczkowania
  4. zgrzewanie

Główne zalety

  1. długotrwały wydruk
  2. pełno kolorowy zadruk
  3. możliwość stosowania wewnątrz i na zewnątrz