Park maszynowy

Nowe realizacje wymuszają od Nas konieczność bycia na bieżąco z nowymi technologiami, co wpływa na sukcesywne rozbudowywanie parku maszynowego.

 


roland

 

 

 

Roland Solwent XJ-640
Ploter wielkoformatowy do zadruku na materiałach z podkładem, tj.: folia samoprzylepna, fototapeta, banner, canvas, poliester, blueback, vinyl, itp. Max. szerokość zadruku 158 cm. Stosowany atrament umożliwia aplikacje zewnętrzne odporne na promieniowanie UV.

 

 

 


konica

 

 

 

Konica Minolta Bizhub C452
Urządzenie wielofunkcyjne do formatu A3+. Druk w wysokiej jakości z opcją duplex-u. Drukowanie tonerem polimeryzowanym w obniżonej temperaturze co przyspiesza produkcję.

 

 


spirit

 

 

 

Laser SPIRIT SI-42
Urządzenie laserowe sterowane za pomocą komputera do wycinania w: papierze, plexi, skórze, gumie, itp. oraz do grawerowania w szkle, plexi, drewnie, metalach powlekanych, itp. Bardzo duża precyzja działania umożliwia wykonanie bardzo drobnych elementów m.in. produkcję pieczątek.

 

 

 


ploter-terminczy-p60

 

 

 

Ploter termiczny
Ploter do cięcia w styropianie oraz styrodurze liter przestrzennych oraz brył 3D. Ploter wycina w obydwóch osiach X i Y i posiada dodatkowe wyposażenie w postaci stołu obrotowego i drutu kształtowego. Precyzyjne sterowanie komputerowe umożliwia wycinanie wszelkich wzorów i form o dowolnym rozmiarze.

 

 

 


summa

 

 

 

Ploter SUMMAGRAPHICS PRO T1010
Ploter do wycinania w folii samoprzylepnej, kształtów, wzorów i liter. Max. szerokość cięcia 98cm. Możliwość wycinania w foliach o dużej gramaturze oraz nietypowych materiałach tj. flock, flex, folie do piaskowania.

 

 

 


graphtec

 

Ploter GRAPHTEC FC8600-130
Ploter do wycinania w folii, papierach o maksymalnej szerokości cięcia 130cm. Posiada funkcje cięcia po konturach. Doskonale tnie folie samoprzylepne, szklane, fluorescencyjne, odblaskowe, silnie odblaskowe do grubości 0,25 mm, folie do piaskowania o grubości do 1 mm, kartony szablonowe, papier o grubości od 0,06 mm do 0,13 mm.

 


laminator-vennlo-60-pro

 

 

 

Laminator Vennlo 60 Pro
Wielkoformatowy laminator do zabezpieczania wydruków na zimno i na gorąco. Szerokość robocza 160 cm. Max. temperatura 160 C. Duża szerokość wałków roboczych sprawia że laminowanie i aplikacje są łatwiejsze i bardziej dokładne. Umożliwia to aplikację wydruków na podłoża typu: PCV, PLEXI, DIBOND, itp.

 

 

 


bigowka

 

 

 

Bigówka
Urządzenie do półautomatycznego bigowania wydruków cyfrowych i offsetowych ułatwiające zaginanie drukowanych prac.

 

 

 


gilotyna

 

 

 

Gilotyna IDEAL 5221-95EP
Zautomatyzowana gilotyna elektryczna do precyzyjnego cięcia. Max. szerokość cięcia 520mm. Grubość ciętego materiału do 80mm.

 

 

 

 


K5-320VFP-2000

 

 

 

Urządzenie wielofunkcyjne K5 320VFP-2000
Maszyna do obróbki drewna oraz tworzyw sztucznych. Pełni funkcję: grubościówki, frezarki dolno wrzecionowej, pilarki tarczowej, strugarki, wiertarko-czopiarki.