Banner

BannerBanner frontlight lub blackout

 

Materiał
Jeden z najtańszych nośników do reklam wewnątrz i na zewnątrz. Wykonane są z materiałów o różnych grubościach, odporne są na rozdarcia, ścieranie, promieniowanie UV i zmiany temperatur, ponadto są wodoodporne.

Blackout - banner dwustronny
Materiał o grubości 610g/m2 wypełniony siatką nylonowo-polietsrową, niezwykle trwały mechanicznie, idealny do dużych wydruków (plandeki). Specjalna czarna wewnętrzna przekładka niweluje możliwość przenikania promieni słonecznych przez materiał, przez co nawet w jasny dzień obie strony zadruku są idealnie czytelne.

Błyszczący lub matowy
W zależności od potrzeb występują dwa rodzaje połysk i mat.

Zastosowanie
- banery reklamowe (bannery)
- reklamy wielkoformatowe na elewacjach budynków, rusztowaniach.

Zgrzewanie i oczkowanie
Wydrukowane banery zgrzewamy termicznie (ok 3 cm z każdej ze stron) i oczkujemy średnio co 40 cm. Możemy też nie obrabiać baneru lub ustalać indywidualne warunki zgrzewania i oczkowania. 

Wymiar
Długość do 50 m, szerokość do 1,52 lub 3,2 m w jednym kawałku (istnieje możliwość ręcznego łączenia materiału w większe formaty już w miejscu montażu).

backlit
Baner backlit

 

Materiał
Stosowany do podświetleń  ponieważ materiał PCV jest transparentny, czyli dobrze przepuszcza i rozprasza światło. Translucentny materiał jest wytrzymały na rozerwania, rozdarcia, po za tym nadaje się na zewnątrz bo jest odporny na wilgoć, promieniowanie UV oraz na mróz i upalną temperaturę.

Zastosowanie
Znakomicie nadaje się do kasetonów, pylonów reklamowych i innych nośników reklamowych podświetlanych od tyłu. Wydruki pomimo, że są od tyłu charakteryzują się bardzo dużym kontrastem i głębokim nasyceniem kolorów. 

Wymiar
Długość do 50 m, szerokość do 1,52 lub 3,2 m w jednym kawałku.

Kontakt

ELPLAST

ul. Brzezińska 5/15,

92-103 Łódź
Polska, woj. łódzkie

W dniach 20-21.06.2019 firma będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.

Pon.-Pt. 7:00-15:00

Biuro:

+48 42 639 74 82

DZIAŁ HANDLOWY 

Malwina Macioł 

tel. 600 544 503  marketing@elplast.com.pl

Katarzyna Szychowska  tel. 668 434 502

Grzegorz Macioł  tel. 785 007 009


sklep@elplast.com.pl
elplast@elplast.com.pl

Formularz kontaktowy