Folia One Way Vision

folia owv one way visionfolia OWV

 

Materiał
Perforowana folia z okrągłymi otworami. Jest to folia przepuszczająca światło, dzięki setkom niewielkich otworów. Nie pogarsza widoczności od wewnątrz.
Folie są wytrzymałe mają grubość 180 mikronów, ponadto OWV ma zwiększoną odporność na warunki atmosferyczne, a wydruk jest wodoodporny i nie straszne mu promieniowanie UV i zmiany temperatur.

Jak to działa?
Wydrukowana grafika nie przysłania wnętrza pomieszczenia lub pojazdu, prezentując reklamę lub dekorację dla osób znajdujących się na zewnątrz, ale też osoby znajdujące się od wewnątrz widzą wszystko co dzieje się po drugiej stronie. Otrzymujemy coś w stylu lustra weneckiego.

Wymiary
Długość do 50 m, szerokość do 1,52 m w jednym kawałku (istnieje możliwość ręcznego łączenia folii w większe formaty już w miejscu montażu).

Pozostałe informacje

Montaż
Oklejaniem powinna zajmować się doświadczona ekipa montażowa. Uprzednio powierzchnię należy dobrze przygotować do oklejania (oczyścić), a samą aplikację przeprowadzać starannie i dokładnie. W razie konieczności użyć zgrzewarki.

Zastosowanie
- oklejanie szyb samochodowych, autobusów, tramwajów itp.
- wyklejanie witryn sklepowych
i innych miejsc gdzie potrzeba by nadruk był widoczny tylko z jednej strony i tylko w małym stopniu ograniczony ruch światła.