Reklama zewnętrzna - witryny sklepów - druk, wycinanie, oklejanie

Oklejanie witryny przy użyciu folii jest doskonałym i niedrogim sposobem na reklamę. Spraw, by pierwsze wrażenie o Twojej firmie było pozytywne!

Chcesz uzyskać WYCENĘ

napisz do nas !

sklep@elplast.com.pl

 

Oferujemy profesjonalne projekty i oklejanie szyb lub witryn sklepowych. Jest to najlepsza forma reklamy zewnętrznej na własnej powierzchni reklamowej, która dzięki przemyślanemu projektowi skutecznie zwróci na siebie uwagę i przyciągnie Klientów.

Oklejanie foliami z wydrukiem solwentowym
Najczęściej są to wydruki fotografii, obrazów lub elementów z płynnymi przejściami kolorów - gradienty. Wydruki na foliach nieprzezroczystych zalecamy stosować na małych fragmentach witryny lub doradzamy by były one możliwie małe i wycięte.

Oklejanie folią OWV
Jest to specjalna folia perforowana, przeznaczona do oklejania szyb, którą zadrukowujemy solwentowo dowolną grafiką reklamową. Folia OWV ma specjalną dziurkowaną powierzchnię, która przepuszcza światło w obie strony. Nadruk na folii OWV widać tylko z jednej strony, od wewnątrz jest ona czarna.

Oklejenie folią kolorową ploterową
Najtańszym i eleganckim sposobem wyklejenia okien jest wycinanie prostych układów grafik, napisów lub logo z jednolitej folii ORACAL w wybranym kolorze. Dostępna jest obszerna paleta kolorów.

Oklejenie folią przeźroczystą
Gdy mamy bardzo skomplikowane elementy, które chcemy pokazać na witrynie zalecamy wydruk na folii przeźroczystej. Wówczas zamiast wycinać skomplikowane wzory mamy 1 duży element folii, który nanosimy na szybę. Wydruk nie będzie nigdy w pełnym kolorze, jeśli nie zastosujemy białego podkładu.

Oklejenie foliami specjalnymi
Oferujemy oklejanie również foliami specjalnymi które tworzą efekty jak: szkło mrożone, powłoka pół przeźroczysta, mleczna, matowa itp.

Laminowanie
Na folie możemy zastosować laminowanie, co dodatkowo zabezpieczy materiał i podniesie jego żywotność.

Jak wygląda proces oklejania?

1) Pobranie wymiarów lub przekazanie ich nam.
2) Przygotowanie projektu przez grafików (możliwość dostarczenia gotowego projektu graficznego).
3) Ewentualny druk solwentowy na folii OWV, monomerycznej, ploterowej + docinanie.
4) Dokładne czyszczenie miejsca oklejania.
5) Wyklejanie.

Na każdym etapie procesu mają Państwo zapewnione wsparcie naszych pracowników. Nasi eksperci pomogą w doborze odpowiedniej techniki, stosując wydruki solwentowe, cięcie ploterowe lub mieszane, a jest z czego wybierać, ponieważ mamy folie błyszczące, matowe, odblaskowe, OWV, ploterowe w różnych kolorach. 

Najwyższa jakość
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w oklejaniu witryn i innych reklam i elementów dekoracyjnych w Łodzi i okolicach. Do oklejania i oczyszczania szyb itp. stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości gwarantujące długotrwałą jakościowo reklamę.

Usuwamy stare reklamy
Jeśli na szybach jest już stara reklamy możemy ją zdjąć, wymaga to podgrzewania, lub użycia odpowiednich środków chemicznych.

Odporność na warunki atmosferyczne
Użyte folie i montaż musi odbywać się w odpowiednich warunkach (jak np. dodatnia temperatura). Tylko wtedy jesteśmy w stanie zapewnić, że reklama będzie odporna na warunki atmosferyczne.
Dodatkowo dzięki oklejeniu witryny zyskujemy dodatkową ochronę szyby!

Dowolny kształt, tekst, zdjęcie
Naklejki mogą mieć dowolny rozmiar i kształt. Reklamę można umieścić na całej powierzchni lub umieścić tylko wycięte fragmenty, w zależności od projektu, który można do nas dostarczyć lub jego wykonanie zlecić naszym grafikom. Chętnie pomożemy w stworzeniu reklamy.

Wizualizacja
W  razie potrzeby wykonujemy wizualizacje wyglądu witryny (na podstawie zdjęć i szczegółowych wymiarów).

Warto wiedzieć

  1. witryny to 1 wrażenie o Twoim biznesie
  2. relatywnie najtańsza powierzchnia reklamowa
  3. dowolny projekt

Główne zalety

  1. atrakcyjna cenowo produkcja i montaż
  2. duży wybór rozwiązań