Litery przestrzenne, litery 3D - podświetlane i niepodświetlane

Elegancka, modna i nowoczesna reklama w postaci napisu o bardzo szerokim zastosowaniu, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Chcesz uzyskać WYCENĘ

napisz do nas !

sklep@elplast.com.pl

W ELPLAST wykonujemy litery, logo, znaki graficzne frezowane lub wycinane w dowolnym kształcie i grubości ze styroduru, plexi, PCV i dibondu itp., z możliwością opcjonalnego podświetlenia.

 

Najpopularniejsze rodzaje

litery-plaskieZwykłe płaskie
informacyjne
litery-plaskieMalowane
kolorowe
loga Logotypy
dowolna grafika
banner Duże
i małe
siatkaPrzestrzenne
3D
na-konstrukcji Podświetlane
np. LED
 

 

Litery 3D umieszczone w odpowiednim miejscu takim jak: wejście do budynku, na dachu, chodniku, trawniku sprawią, że siedziba Twojej firmy będzie wyglądała profesjonalnie. 

Opis

Wykonujemy litery, logotypy i inne dowolne kształty do montażu na ścianach, dachach, oraz specjalnie do tego przygotowanych konstrukcjach. Dobieramy odpowiedni rodzaj czcionki, kolor, format, materiał tak by Twój napis lub znak firmowy był pokazany z jak najlepszej strony! 

Podświetlenie LED
Wykonujemy oświetlenie halogenowe lub energooszczędną technologią LED. Podświetlane litery 3D są doskonałą formą reklamy widoczną zarówno w dzień jak i w nocy. Stosujemy wiele technik podświetleń do najpopularniejszych należy podświetlenie od tyłu lub z wewnątrz liter. Uzyskujemy ciekawe efekty podświetleń samych liter lub tylko elewacji za literami odpowiednio oddalonymi od podłoża.

Konstrukcja
Możemy wykonać dowolny kształt, o różnych grubościach, w dostępnym kolorze, z dowolnego materiału. W razie potrzeby wykonujemy konstrukcje nośne pod litery. 

Możliwość łączenia materiałów
Wybór właściwej technologii wykonania liter ma ogromny wpływ na trwałość i estetykę liter, często doradzamy łączenie różnych materiałów oraz różnych kolorów podświetlenia, aby reklama była maksymalnie estetyczna i spełniała swoje funkcje przyciągania uwagi.

Odporność na warunki atmosferyczne
Wszystkie przygotowywane przez nas litery reklamowe są odporne na warunki atmosferyczne, ale tylko gdy my zajmujemy się montażem.

Przestrzenne elementy 3D
Litery lub logo mogą być przestrzenne, poprzez wycięcie ze styroduru, styropianu, frezowanie lub wykonanie z metalu.

Podświetlenie LED
Wykonujemy również oświetlenie halogenowe lub energooszczędną technologią LED.

Wizualizacja
W  razie potrzeby wykonujemy wizualizacje wyglądu napisów lub grafiki w miejscu montażu (na podstawie zdjęć i szczegółowych wymiarów).

Warto wiedzieć

  1. możliwość podświetlania LED lub halogenami
  2. w dowolnym rozmiarze i kształcie
  3. jedno i dwustronne
  4. do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych
  5. duży wybór materiałów

Główne zalety

  1. Doskonała widoczność
  2. Elegancki i minimalistyczny wygląd

Realizacje