Wizytówki

Wizytówki upraszczają i przyśpieszają nawiązywanie kontaktów prywatnych i biznesowych. Wizytówki można schować do kieszeni, położyć na stole. Wizytówki są obecnie niezbędne dla wszystkich handlowców, a nawet zwykłych pracowników.

Chcesz uzyskać WYCENĘ

napisz do nas !

sklep@elplast.com.pl

Oferujemy wykonanie wizytówki w ekspresowym trybie realizacji!

Wizytówki zaczynają lub kończą każde spotkanie biznesowe. Pozwalają na łatwe przekazanie wszystkich danych kontaktowych bez dodatkowych słów. Oglądasz, czytasz i już wiesz co się za nią kryje, dlatego dobór wizytówki jest niezwykle ważny, często jej pomysł i wykonanie ma ogromne znaczenie przy współpracy z Klientami.

Detal, który Cię wyróżni jest niezwykle ważny gdy mamy tak małą powierzchnię!

Uszlachetnianie
Dodatkowo możemy pokryć wizytówki folią połysk, folią mat, folią soft touch. Pokrywamy wydruki również lakierem UV wybiórczo lub całą powierzchnię lakierem dyspersyjnym. Wizytówki uszlachetniamy zarówno jedno jak i dwustronnie. Dodatkowo oferujemy zaokrąglanie narożników lub wycinanie w nich dowolnych kształtów.

Popularne formaty wizytówek
- 85 x 55 mm
- 90 x 50 mm
- 90 x 55 mm i inne dostępne na zamówienie
- NOWOŚĆ wizytówki składane!

Rodzaj papieru
Najbardziej popularnym jest 300g, 350g, 400g kreda mat lub połysk. Mamy też i inne papiery szlachetne o różnych kolorach i strukturach do wyboru jak papier offsetowy, folie, Chromokarton i inne.

Projekt graficzny dostarczony lub nasz
Projekt wizytówki można do nas dostarczyć lub jego wykonanie zlecić naszym grafikom. Chętnie pomożemy w stworzeniu reklamy.

Warto wiedzieć

  1. Druk cyfrowy lub offsetowy
  2. Projekt wizytówki można do nas dostarczyć lub zlecić jego opracowanie naszym grafikom

Główne zalety

  1. szybkie terminy realizacji
  2. ułatwia kontakt
  3. wspiera wizerunek firmy

Realizacje