Stoiska reklamowe na targi

Wykonujemy i projektujemy całe stoiska reklamowe / targowe. Oferujemy różne style zabudowy w zależności od dostępnej powierzchni. Dodatkowo możemy zająć się montażem i demontażem stoiska na hali targowej. Dzięki nam zaprezentujesz swoje produkty i firmę z najlepszej strony!

Chcesz uzyskać WYCENĘ

napisz do nas !

sklep@elplast.com.pl

stoisko-reklamowe

 

 

 

 

 

 

 

 

Podstawowe informacje
Stoiska reklamowe wykonujemy na postawie projektów lub pomysłów które przekształcamy w projekt zabudowy - od koncepcji do realizacji, ponieważ podstawą idealnego stoiska handlowego, czy targowego jest odpowiednie jego dopasowanie do powierzchni jaką dysponujemy, lokalizacji oraz identyfikacji wizualnej danej firmy czy produktu lub usługi jaką chce przedstawić.

Co możemy zaoferować?
Pełne przygotowanie stoiska targowego - wyspy pod indywidualne potrzeby Klienta.

Oferujemy cięcie, gięcie wszelkich tworzyw sztucznych jak PCV, Plexi, PMMA, Poliwęglan oraz obróbkę materiałów np. dibond, aluminium, stal, z których tworzymy wyjątkowe i nowoczesne meble, i zabudowy. Łączymy te materiały z wysokiej jakości wydrukami solwentowymi, pozwalającymi uzyskać nieograniczone możliwości w jak najlepszym pokazaniu Państwa firmy.

Mamy wszystko czego potrzebujesz do przeprowadzenia promocji na targach począwszy od ulotek i gadżetów reklamowych po skomplikowane ekspozytory i standy reklamowe z wydrukami wielkoformatowymi.

Wyposażenie
Ponadto wyposażymy całe stoisko w meble, itp. w pełnym zakresie.

ring

 

Standy

Dzięki nowoczesnemu wyglądowi możemy na nich przedstawić praktycznie wszystko, począwszy od wizualizacji produktu, informacji o usługach, czy firmie.

 

Wymiary
Produkujemy w dowolnym rozmiarze i kształcie.

 

Standy posiadają ogromną powierzchnie, na której umieszczamy kolorową grafikę zwiększającą efektywność przekazu reklamowego.

Zastosowanie
Słupy reklamowe doskonale sprawdzają się w trakcie imprez targowych, konferencji, promocji, degustacji.

Konstrukcja
Profile aluminiowe, PVC, HIPS, PMMA, Plexi, druk na folii z ewentualnym laminatem, blaty i półki z płyty meblowej lub drewna, wszystko pod indywidualne zamówienie. Konstrukcję można łatwo transportować i ustawiać w dowolnym miejscu.

 

 

Stojaki na ulotki / plakaty

 

Wymiary
Produkujemy stojaki pod indywidualne projekty i zamówienie, w dowolnym rozmiarze. Tworzymy profesjonalne stojaki dedykowane dla iPad'a lub innych urządzeń na wszelkiego typu konferencje, targi, wystawy, salony gier, galerie itp.

 

Stojak wyróżni się oryginalnym, przyciągającym uwagę, nowoczesnym designem i perfekcyjnym wykonaniem. 

Produkt reklamowy możemy wykonać z Plexi, PCV, Dibondu i innych materiałów, tak by był efektowny i estetyczny.
Stojaki są łatwe i szybkie w montażu, demontażu, a także są wygodne w transporcie.

Zastosowanie
Stojaki na ulotki, katalogi, broszury, urządzenia doskonale sprawdzają się w trakcie imprez targowych, konferencji, promocji, a także sprawdzą się jako stojak reklamowy w galerii handlowej itp.

 

 

Trybunki / Lady / Stoiska

w ofercie posiadamy wiele ciekawych rozwiązań do wyboru.
Stoliki degustacyjne, promocyjne, łukowe, proste, okrągłe itp.

 

Wymiary
Jesteśmy w stanie zrobić trybunki pod dowolne wymiary.

Trybunki posiadają stosunkowo dużą powierzchnie, na której umieszczamy kolorową grafikę zwiększającą efektywność przekazu reklamowego. Stoiska nie potrzebują wiele miejsca by je ustawić.

Zastosowanie
Stoliki - gabloty doskonale sprawdzają się w trakcie imprez targowych, konferencji, promocji, degustacji.

Konstrukcja
Profile aluminiowe, PVC, HIPS, PMMA, Plexi, druk na folii z ewentualnym laminatem, blaty i półki z płyty meblowej lub drewna, wszystko pod indywidualne zamówienie. Konstrukcję można łatwo transportować i ustawiać w dowolnym miejscu.

 

 

Roll-up / X-banner

 

Wymiary:
- 80 x 180 cm (X-banner)
- 85 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 150 x 200 cm

 

Wydruk solwentowy na materiałach sztywnych, dzięki czemu nie ma efektu wyginania się brzegów
- Blockout 440 g
- Backlit
- Frontlight

 

X-banner to podobnie jak roll-up kolorowy wydruk na specjalnym tworzywie wraz z konstrukcją do szybkiego rozłożenia i spakowania. Jest bardzo prostym i popularnym narzędziem do reklamy, ponieważ daje się łatwo składać i rozkładać, świetnie nadaje się na pokazy, promocje, konferencje, a także do postawienia w biurze czy na korytarzu.

W skład kompletu wchodzą:
- stelaż,
- wydruk,
- torba, dzięki czemu X-banner można łatwo transportować i ustawiać w dowolnym miejscu.

Wkład do roll-up'a i X-banner'a to element wymienny.

 

Ścianki reklamowe PopUp

Wykonane są z lekkiego aluminium lub z tworzywa PCV, PMMA, HIPS.  Pozwalają na promocję Twojej marki w dowolnym miejscu: jak konferencje, targi, biura itp. Ścianki reklamowe są nowoczesne i na pewno zwrócą na siebie uwagę przez co skutecznie wypromują produkt, usługę.

 

Wymiary
Produkujemy w dowolnym rozmiarze i kształcie.

 

Ścianki reklamowe mogą być zaopatrzone w dwustronną grafikę, co czyni ten produkt jeszcze bardziej uniwersalnym narzędziem promocji zwiększającym efektywność przekazu reklamowego. Walory ścianki może podkreślać oświetlenie w postaci mocowanych lamp halogenowych lub LED.

Zastosowanie
Nasze produkty doskonale sprawdzają się w trakcie imprez targowych, konferencji, promocji, biur.

Konstrukcja
Profile aluminiowe, PVC, HIPS, PMMA, Plexi, druk na folii z ewentualnym laminatem, wszystko pod indywidualne zamówienie. Konstrukcję można łatwo transportować i ustawiać w dowolnym miejscu.

Pozostałe informacje

Najwyższa jakość
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji reklam i elementów dekoracyjnych w Łodzi i okolicach. W procesie produkcji stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości gwarantujące długotrwałą jakościowo reklamę.

Konstrukcje
Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie dlatego w razie potrzeby wykonujemy konstrukcje nośne pod reklamy. Najczęściej są to stalowe lub aluminiowe, związane z gruntem lub obciążone (tymczasowe).

Grafika cięta ploterowo
W przypadku prostych jedno lub kilku kolorowych grafik możemy zastosować grafikę wycinaną z kolorowych folii ORACAL.

Druk solwentowy
Najbardziej trwała forma wydruku dowolnej grafiki.

Przestrzenne elementy 3D
Niektóre elementy np. napis lub logo mogą być przestrzenne, poprzez wycięcie ze styroduru, styropianu, frezowanie lub wykonanie z metalu.

Podświetlenie LED
Wykonujemy również oświetlenie halogenowe lub energooszczędną technologią LED.

Wizualizacja i projekt
Projekt stoiska można do nas dostarczyć lub jego wykonanie zlecić naszym grafikom. Chętnie pomożemy w stworzeniu reklamy. W  razie potrzeby wykonujemy wizualizacje.