Reklamy świetlne

Nasza łódzka firma to doskonały wybór jeśli potrzebujesz profesjonalnej i skutecznej reklamy. Podświetlane reklamy sprawią, że Twoja reklama będzie widoczna zarówno w dzień jak i w nocy, dlatego nikt jej nie przeoczy!

Chcesz uzyskać WYCENĘ

napisz do nas !

sklep@elplast.com.pl

Najpopularniejsze rodzaje

Kasetony
litery-plaskieLitery
logaTablice
banner Szyldy
siatka3D
 

 

W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania począwszy od prostych kasetonów przez inne formy przestrzenne jak: logotypy, pylony (wolnostojące), litery, neony itp. Reklamy świetlne umieszczone w odpowiednim miejscu jak wejście do budynku, na dachu, chodniku, trawniku sprawią, że siedziba Twojej firmy będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.

Opis

Podświetlenie - świetlówki, neony, LED
Oferujemy duży wybór oświetlenia do reklam. Świetlówki są tanie przy zakupie, lecz wymagają ze względu na swoją żywotność czasem wymiany, a i pobór prądu też jest znaczny. Sprawdzoną alternatywą są reklamy podświetlane diodami LED, które mają kilka razy dłuższą żywotność i mniejszy pobór energii elektrycznej.
Podczas montażu rozplanujemy miejsce włączania.

Efekt podświetlenia
Stosujemy wiele technik podświetleń do najpopularniejszych należy podświetlenie od tyłu lub z wewnątrz. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Przy wyborze rodzaju podświetlenia dobieramy odpowiedni typ oświetlenia do miejsca montażu i wytycznych Klientów jak podświetlenie: wewnątrz, od tyłu, tylko na ścianę itp.

Konstrukcja
Możemy wykonać dowolny kształt reklamy na podstawie projektu lub opracować nowy projekt na podstawie wytycznych, w dostępnym kolorze, z dowolnego materiału. W razie potrzeby wykonujemy konstrukcje nośne. 

Możliwość łączenia materiałów
Wybór właściwej technologii wykonania liter ma ogromny wpływ na trwałość i estetykę reklam, często doradzamy łączenie różnych materiałów oraz różnych kolorów podświetlenia, aby reklama była maksymalne estetyczna i spełniała swoje funkcje przyciągania uwagi.

Odporność na warunki atmosferyczne
Wszystkie przygotowywane przez nas kasetony, litery i inne elementy są odporne na warunki atmosferyczne jeśli są prawidłowo zamontowane.  Reklamy te są później bezobsługowe i łatwe w konserwacji.

Wizualizacja
Wykonujemy również w razie potrzeby wizualizacje wyglądu reklam w miejscu montażu (na podstawie zdjęć i szczegółowych wymiarów).

 

Warto wiedzieć

  1. możliwość podświetlania LED
  2. w dowolnym rozmiarze i kształcie
  3. jedno i dwustronne
  4. do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych
  5. duży wybór materiałów

Główne zalety

  1. Doskonała widoczność
    w dzień i w nocy
  2. Elegancki wygląd
  3. Nowoczesność

Realizacje

Kontakt

ELPLAST

ul. Brzezińska 5/15,

92-103 Łódź
Polska, woj. łódzkie

W dniach 20-21.06.2019 firma będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.

Pon.-Pt. 7:00-15:00

Biuro:

+48 42 639 74 82

DZIAŁ HANDLOWY 

Malwina Macioł 

tel. 600 544 503  marketing@elplast.com.pl

Katarzyna Szychowska  tel. 668 434 502

Grzegorz Macioł  tel. 785 007 009


sklep@elplast.com.pl
elplast@elplast.com.pl

Formularz kontaktowy