Gięcie, klejenie

Nasza firma świadczy usługi w zakresie gięcia, termoformowania i klejenia różnego rodzaju tworzyw sztucznych takich jak: plexi, poliwęglan, PCV i inne.

Chcesz uzyskać WYCENĘ

napisz do nas !

sklep@elplast.com.pl

 

Gięcie, termoformowanie

Dzięki dużemu doświadczeniu, fachowej obsłudze i nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie giąć i formować tworzywa sztuczne praktycznie w każdy możliwy sposób. Tworzymy różne prezentery, tabliczki informacyjne stojące, wiszące, okrągłe, itp. na podstawie Państwa grafiki. 

W ELPLAST wykonujemy elementy reklamowe jak litery przestrzenne, stojaki reklamowe, standy, displaye pod indywidualne zamówienie. Tworzymy również wyspy handlowe, szafy produktowe, ekspozytory i inne elementy wspierające Państwa sprzedaż - POS.

Klejenie
Trwale łączymy ze sobą płyty z plexi, PCV w zależności od potrzeb wszystkimi dostępnymi na rynku klejami jedno i dwuskładnikowymi oraz klejami UV.

Podświetlenie LED
Na zamówienie wykonujemy również oświetlenie halogenowe lub energooszczędną technologią LED przygotowywanych przez nas produktów.

Projekt lub pomysł
Tworzymy różne stojaki i prezentery oraz inne gadżety reklamowe niezbędne do realizacji Państwa pomysłów. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty jak lady wystawiennicze lub całe stoiska na targi. Stojaki na ulotki, czy produkty oznakowane Państwa logiem z różnymi zaczepami, haczykami itp. nie ma przed nami granic.

Precyzja i wysoka jakość
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji reklam i elementów dekoracyjnych. Nasz park maszynowy pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej jakości i trwałości wykonania.

Oprócz cięcia, klejenia stosujemy:
- cięcie laserowe
- frezowanie
- grawerowanie

Termoformujemy tworzywa sztuczne jak popularne plexi, PCV i inne.

Kontakt

ELPLAST

ul. Brzezińska 5/15,

92-103 Łódź
Polska, woj. łódzkie

W dniach 20-21.06.2019 firma będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.

Pon.-Pt. 7:00-15:00

Biuro:

+48 42 639 74 82

DZIAŁ HANDLOWY 

Malwina Macioł 

tel. 600 544 503  marketing@elplast.com.pl

Katarzyna Szychowska  tel. 668 434 502

Grzegorz Macioł  tel. 785 007 009


sklep@elplast.com.pl
elplast@elplast.com.pl

Formularz kontaktowy