Siatki MESH

Dzięki siatkom reklama wielkoformatowa nabrała nowego znaczenia. Siatka mesh jest idealnym rozwiązaniem na elewacje budynków, rusztowania, gdyż pozwala na swobodny przepływ powietrza, światła i dźwięku.

Chcesz uzyskać WYCENĘ

napisz do nas !

sklep@elplast.com.pl

ploter solwentowyNasz profesjonalny park maszynowy pozwala na druk o maksymalnej szerokości zadruku jednego elementu do 158 cm, aby uzyskać większe rozmiary łączymy kilka materiałów razem poprzez obróbkę termiczną i specjalne taśmy.

Zastosowanie
Dzięki swobodnemu przepływowi powietrza, światła i dźwięku, siatka mesh jest idealnym rozwiązaniem dla wielkoformatowej reklamy. Pozwala to na tworzenie: wielkoformatowych reklam na rusztowaniach, elewacjach budynków. Możliwości jakie stwarzamy są ograniczone tylko Twoją pomysłowością i projektami graficznymi. 

Materiał
Siatka mesh 270 g

Rozmiar jednego pasa materiału do: 150 cm
Większe rozmiary osiągamy dzięki łączeniu materiałów ze sobą za pomocą taśmy i obróbki termicznej, dzięki czemu zyskujemy trwałe połączenie materiałów.

Zgrzewanie, oczkowanie
Wydrukowane siatki zgrzewamy termicznie (ok 3 cm z każdej ze stron) i oczkujemy średnio co 40 cm. Możemy też nie obrabiać siatki lub ustalać indywidualne warunki zgrzewania i oczkowania. 

 Pozostałe informacje

Druk solwentowy
Najbardziej trwała forma wydruku dowolnej grafiki.

Precyzja i wysoka jakość
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji reklam i elementów dekoracyjnych. Nasz park maszynowy gwarantuje wysoką precyzję wykonywanych elementów.

Projekt graficzny dostarczony lub nasz
Projekt baneru można do nas dostarczyć lub jego wykonanie zlecić naszym grafikom. Chętnie pomożemy w stworzeniu reklamy.

Warto wiedzieć

  1. dowolny rozmiar
  2. dowolny odstęp oczkowania
  3. zgrzewanie

Główne zalety

  1. długotrwały wydruk
  2. pełno kolorowy zadruk
  3. możliwość stosowania wewnątrz i na zewnątrz