Oprawa prac dyplomowych i magisterskich

Oprawiamy prace już od 1szt. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybki termin realizacji!

Chcesz uzyskać WYCENĘ

napisz do nas !

sklep@elplast.com.pl

Profesjonalna i szybka oprawa dokumentów, prac
konica

Oprawa prac magisterskich, prac dyplomowych, prac licencjackich i innych dokumentów
Oferujemy kompleksową usługę, najwyższej jakości druku cyfrowego wraz z końcowym wykończeniem jak spięcie i nałożenie okładek.

Papier
W swojej ofercie posiadamy kilkanaście różnych rodzai papierów o różnych gramaturach i fakturach do wyboru.

Bindowanie
Jest to najpopularniejsza metoda połączenia pracy w całość, poprzez spięcie grzbietem plastikowym lub metalowym dokumentów na jednej z ich krawędzi. Dzięki wycięciu otworów w dokumentach taka oprawa pozwala na wyjmowanie, dokładanie lub wymianę części kartek.

Termooprawa
Kolejną elegancką metodą spięcia pracy jest termo oprawa. Otrzymujemy ją poprzez sklejenie na gorąco krawędzi dokumentów, w specjalnych termo okładkach.

Oprawy kanałowe wsuwana, twarda, miękka
Oprawa wsuwana pozwala na szybkie połączenie dokumentów za pomocą elastycznej listwy, która jest zaciskana na jednej z krawędzi kilkunastu stron kartek. Listwę możemy w każdej chwili odgiąć by zmienić skład pracy.
Oprawę twardą stosujemy najczęściej do składu prac dyplomowych, magisterskich i prac licencjackich. Dokumenty oprawione są w twardą elegancką okładkę, a kartki zaciśnięte są w metalowym kanale.
Miękka oprawa stosowana jest przy mniej ważnych dokumentach, ponieważ oprawa pracy jest bardziej miękka i mniej formalna.

Laminowanie
W razie potrzeby wydruki możemy elegancko zalaminować dwustronnie na gorąco folią matową lub błyszczącą. Laminowanie pozwoli zwiększyć odporność wydruku na działanie czynników zewnętrznych jak woda i mechanicznych jak zgniecenie, zagięcie, podarcie. 

Akceptujemy wszystkie popularne formaty jak Word, PDF.

Realizacje